Češi jsou lháři!

Nemůže být pochyb o tom, co jsou Češi zač. Lež jim tluče v hrudi, v žilách koluje zločin, jejich údy jsou destrukce, faleš, podvod a agrese. Jejich duší je vražda, jejich vůlí zlodějina. Jsou to nejhorší, co zrodil svět. Důkazů je bezpočet, ale nejviditelnější je jejich snaha vymýšlet si historky, aby ze sebe dělali chudinky. Přečíst si to můžete zde.
Musíme je zastavit. Každý, kdo má tuto zemi rád, musí odmítnout existenci Čechů v ČR.

Češi nenávidí ČR! Nenáviděli ji vždycky a vždycky ji nenávidět budou. Češi nic jiného totiž neumí. Nenávidí čas, ve kterém žijí; počasí, které zrovna panuje; vládu, kterou mají nad sebou; sousedy; rodinné příslušníky… Není divu, že nejednou usilovali o zničení této země a že v tomto směru pokračují dál. Jasným důkazem snahy zničit ČR bylo působení Tomáše Chalupy na Ministerstvu životního průmyslu; jasným důkazem je Rusnokova nabídka vicepresidentovi svazu průmyslu Špicarovi. A jiným takovým důkazem jsou fašisté. Češi si nezaslouží být tolerováni. Vyžeňme je!

Iniciativa Stop Čechům, která provozuje facebookové stránky s programovým cílem hnutí: Čechy v ČR nechceme, slaví další úspěch. Po Tomáši Hanákovi se k nám přidal i zpěvák Daniel Landa. Ten Čechům vzkazuje: “Nepatřím sem, protože bych vám chtěl říct: Zloději! Jste zmetci, jsem na vás strašně nasrán!” Toto prohlášení je i definitivní tečkou a artikulovanou omluvou za Landův popěvek Jsi Čech. Byvší prominent českého póvlu tak provedl jedno ze svých největší kejklí.
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet ve službě TwitterSdílet ve službě Facebook

About the author